Toner Cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 305 mm |
| Gross depth master carton | 560 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross height master carton | 320 mm |
| Gross weight | 0.765 kg |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Gross width master carton | 310 mm |
| Leheküljetootlus | 2000 lk |
| Net weight | 0.585 kg |
| Net weight master carton | 11.475 kg |
| Packing quantity | 15 pc(s) |
| Palette Qty | 465 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | ColorWay |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Tare weight master carton | 0.944 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Toner Cartridge |
| Ühilduvad tooted | HP Q2612A (12A) Canon 703/FX9/FX10 |
| Ühilduvus | HP Q2612A (12A) Canon 703/FX9/FX10 |
| Volume (m3) | 0.003355 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: toner cartridge black, cw-hq2612fx10eu, colorway, tindid ja toonerid





